O MNIE

Cześć! Nazywam się Anna Szuba-Mach i jestem praktykiem rynku nieruchomości, przedsiębiorcą, specjalistą w dziedzinie sprzedaży, marketingu, brandingu i social media, aktywnym zawodowo od ponad 14 lat.

Co robię na co dzień?

– prowadzę biuro nieruchomości Magiczne Miejsca – znajduję dla moich Klientów wymarzone nieruchomości i pomagam w sprzedaży trudnych ofert. Rozwijam także mój zespół i wnoszę nową jakość w pracę pośrednika nieruchomości.

– prowadząc działania marketingowe dla Klientów z różnych branż: nieruchomości, księgowej, odzieżowej i innych. Przygotowuję strategie promocji, budżety marketingowe, niestandardowe akcje reklamowe, zarządzam stronami internetowymi i prowadzę komunikację w mediach społecznościowych.

– od 2019 roku zarządzam apartamentem tuż przy wrocławskim Rynku. Dbam o dobrą atmosferę i udany pobyt we Wrocławiu.

– jestem pasjonatką rozwoju osobistego – szkolę się z różnych dziedzin, medytuję, afirmuję, praktykuję jogę, czytam rozwojowe książki i codziennie staram zrobić krok na przód!

Moje doświadczenie przy realizowaniu projektów z łatwością przenoszę na kolejne wyzwania biznesowe. Przygotowanie strategii, koordynowanie działań, sprzedaż, prace kreatywne bądź analityczne, to wyzywania z jakimi mierzę się na co dzień.

Bądź ze mną na bieżąco!

Na moim blogu dzielę się wiedzą, którą zdobyłam podczas 14 lat działania na rynku nieruchomości. Publikuję w social media, prowadzę konsultację oraz szkolenia.

Jeżeli masz problem związany z nieruchomościami, kreowaniem wizerunku marki, działaniem w social media, realizacją kampanii marketingowych – pisz śmiało! Postaram się udzielić odpowiedzi na każde nurtujące Cię pytanie.

Zapraszam do czytania mojego bloga i obserwowania mnie w mediach społecznościowych. A jeżeli poczujesz potrzebę kontaktu i porozmawiania ze mną na temat nieruchomości bądź marketingu – pisz śmiało, z chęcią spotkam się na kawę twarzą w twarz, bądź tą wirtualną 🙂
Jeżeli chcesz sprzedać swoją nieruchomość i potrzebujesz fachowej pomocy…

Jeżeli szukasz dla siebie Magicznego Miejsca i potrzebujesz osoby, która przeprowadzi Cię krok po kroku przez zakup mieszkania, domu, działki…

Jeżeli interesuje Cię tematyka inwestowania w nieruchomości…

… zapraszam do współpracy!

Moje talenty

Poważanie

Oczekuję od życia więcej. Z łatwością wskazuję to, co jest ważne. Chcę realizować wielkie projekty, dlatego z chęcią podejmuję się wyzwań.

Aktywator

Zamieniam pomysły w działanie. Pomagam innym, by prace szły do przodu. Moja energia jest zaraźliwa. Potrzebujesz „szybkiego startu” – zapraszam!

Ukierunkowanie

Wnoszę w pracę skupienie i koncentrację. Potrafię wyznaczyć kierunek i podążać w nim. Ze mną zrealizujesz swój cel!

Osiąganie

Mam energię do ciężkiej pracy i realizowania zadań. Czerpie frajdę z osiągnięć. Wyznaczam tempo pracy dla siebie i innych. Masz zadanie do wykonania? – Idealnie!

Wizjoner

Przewiduję i szczegółowo wyobrażam sobie, co będzie jutro. Wnoszę nadzieję i patrzę w przyszłość pozytywnie.Ze mną znajdziesz najlepsze rozwiązanie!

Moje wartości

Rozwój osobisty, Odwaga, Wolność, Zdrowie, Optymizm, Aktywność, Przedsiębiorczość, Skuteczność

Moja historia

Moja przygoda z nieruchomościami rozpoczęła się w 2007 r., kiedy zrealizowałam analizę wrocławskiego rynku nieruchomości magazynowych dla firmy Cushman&Wakefield. Staż w tej renomowanej firmie otworzył mi drzwi do największych deweloperów we Wrocławiu. W 2008 r. rozpoczęłam praktyki u największego wrocławskiego dewelopera – Archicomu. Jako asystentka działu sprzedaży miałam okazję poznać cały proces sprzedaży mieszkań, od przygotowywania ofert, przez sporządzanie umów, po obsługę posprzedażową. Pracę magisterską napisałam nt. „Preferencje nabywców na wrocławskim rynku nieruchomości mieszkaniowych” i od razu po studiach rozpoczęłam pracę u kolejnego dużego dewelopera – Gant S.A. w dziale analiz rynku nieruchomości, a później dziale marketingu. Przygotowywałam analizy nieruchomości i gruntów dla lokalizacji w całej Polsce, a w dziale marketingu byłam odpowiedzialna za budowę nowej strony dewelopera, działania w raczkujących wtedy social mediach oraz wdrożenie systemu CRM. Rocznie deweloper ten sprzedawał ponad 1000 mieszkań, budował w 5 największych miastach w Polsce, a budżet marketingowy, na którym pracowałam był 7 cyfrowy. To dało mi solidne podstawy do dalszej pracy.

Zdobyte doświadczenie i znajomości postanowiłam wykorzystać w obsłudze firm na własną rękę i w 2011 r. razem z moją wspólniczką otworzyłyśmy agencję marketingową. W swoim portfolio zebrałam projekty kompleksowego wsparcia marketingowego zarówno dla dużych deweloperów m.in. Toscom Development oraz Sanbet, znanych kancelarii prawnych i księgowych – Kuźnicki&Pasieka, Procase, sklepów internetowych – MarkoPorto jak również wolnych zawodów, architektów, pośredników nieruchomości, informatyków i programistów.

Rok 2018 był przełomowy w mojej karierze zawodowej. Rozpoczęłam wtedy intensywny rozwój osobisty, szkoląc się u Kamili Rowińskiej. Dołączyłam do jej programy Master Business Training, gdzie poszerzałam swoje kompetencje w zakresie sprzedaży, budowania zespołu, zarządzania sobą w czasie, asertywności. Szkolenia te pomogły mi złapać wiatr w żagle i zdefiniować na nowo moją ścieżkę rozwoju w branży nieruchomości.

Pod koniec 2018 r. na stałe zaczęłam współpracę ze świdnickim deweloperem IgnerHome prowadząc Dział Marketingu, sprzedając mieszkania i będąc Pełnomocnikiem Spółki.

W lutym 2019 r. wzięłam udział w Praktyczne Seminarium Zaawansowanego Inwestowania w Nieruchomości u Piotra Hryniewicza, a w kwietniu 2019 roku rozpoczęłam mój pierwszy indywidualny projekt w branży nieruchomości – apartament na wynajem krótkoterminowy zlokalizowany tuż przy wrocławskim Rynku. W 2,5 miesiąca przeprowadziłam generalny remont mieszkania w kamienicy, sama malowałam i skręcałam meble, by finalnie przygotować ofertę, profesjonalne zdjęcia nieruchomości i z sukcesem wprowadzić apartament na rynek.

W sierpniu 2020 r. postanowiłam wrócić do prowadzenia własnej agencji marketingowej, a w styczniu 2021 r. otworzyłam biuro nieruchomości Magiczne Miejsca. Idea prowadzenia biura nieruchomości kiełkowała we mnie już od dawna. To połączenie mojej wiedzy dot. nieruchomości, zamiłowania do sprzedaży, bycia w kontakcie z ludźmi i pomagania w spełnianiu marzeń.

Moja pasja do nieruchomości jest ściśle związana z moją miłością do Wrocławia. Tu się urodziłam, wychowałam, uczyłam, zdobywałam pierwsze doświadczenia zawodowe. Z przyjemnością obserwuję rozwój Wrocławia i chcę choć w małej części wpisać się w historię mojego miasta, a nieruchomości dają mi niewątpliwie taką możliwość.

Piękne kamienice, zielone parki, malownicze skwerki, nowoczesne biurowce, wielofunkcyjne osiedla – Wrocław to niezwykłe miasto. Tu chce się żyć!

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj bezpłatny materiał!

.